OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

PROČ EKO PORADENSTVÍ?

Můj příběh.

 

 

Jako máma dvou dětí jsem se začala zajímat o šetrnou péči pokožky sebe a své rodiny a také o přírodu. Kamarádka mi ukázala možnost vyzkoušet pár výrobků značky Eurona by Cerny - klikni zde.

a jaksi jsem neodolala. Nejen, že mi výrobky opravdu krásně voněly, ale také fungovaly. Používám je už 4 roky a neměnila bych.

 

PROČ?

Jsou ekologicky šetrné, a některé i přírodní, takže neubližují přírodě kolem nás. Neobsahují fosfáty, formaldehydy, chlor, perboráty a nejsou testované na zvířatech.

A především, neubližují ani nám.

Jsou velmi šetrné k pokožce a vřele je doporučiji těm, co mají ekzém nebo alergie na čistící prostředky. Především doporučuji všem maminkám dětskou řadu již od miminka, která zahrnuje širokou škálu výrobů od péči o prádlo, tělíčko, čistící ubrousky až po raw tyčinky na svačinku ( pro starší děti).

Vyzkoušeno, otestováno.

 

 

Co nabízím?

Nabízím poradenství, vzorečky na vyzkoušení a unikátní zákaznické číslo 420-6533296689, jehož využitím získáváte lepší ceny při vlastním nákupu, moji podporu :-) a mnohem víc.

Ne málo maminek, ale i pediatriček si Euronu by Cerny zamilovalo pro své kvalitní výrobky, ale i pro možnost zlepšení svého finančního zajištění, nebo začátek něčeho nového.... začátek podnikání a finanční nezávislosti :-)

Zaujala Vás tato informace? Chtěli byste se dozvědět více?

Napište mi nebo cinkněte. Dáme si kafíčko a popovídáme si :-). Nikomu nic nenutím, ale ráda doporučuji to, o čem jsem 100% přesvědčená, že funguje a je výtečné :-).

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ