OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

Dovolte, abych úvodem řekla něco o sobě.

Jmenuji se Gita Čopáková a o focení jsem se zajímala již od dětství. Vystudovala jsem propagační výtvarnictví v Jihlavě. Fotografie byla vždy moje srdcovka, ale nebylo tak jednoduché se prokousat k tomu mít vlastní atelier a živit se focením na plný úvazek. Fotografování se věnuji od roku 2008, kdy jsem pracovala ve FOTO EXPRES v pasáži focením na průkazky, občanky a řidičáky a při tom začalo přibývat atelierové focení. Během této doby jsem neustále snila o tom mít vlastní atelier, ale mnozí mě zrazovali, že to není na uživení. Ano, není to jednoduché, ale věřím, že při mě stojí celé nebe a vede mě tam, kam chci jít. Začala jsem fotit školky v podzimní sezóně pod firmou Photodienst a díky tomu jsem mohla vyrůst ve svém snu.

 Od 1.11. 2018 provozuji fotoatelier přímo v centru města Prostějova nad restaurací Dési (vchod od náměstí T.G.M). Postupně ho stále vybavuji a usiluji o zkvalitnění svých služeb vzděláváním a absolvováním fotokůrzů.

Mým přáním je, abych mohla být Váš rodinný fotograf a mohla "zvěčnit" Vaše životní události jako je svatba, těhotenství, děti, rodinu, ženskou krásu jako je oblíbené focení Glamour, ale třeba i oslavu nebo školní sraz.

Mým cílem je Vaše spokojenost, na které mi velmi záleží. Jsem otevřená Vašim přáním i nápadům. Jsem nadšená, když se ke mě opětovně vracíte a moc Vám děkuji za důvěru :-).

Druhá oblast, které se věnuji je poradenství v oblasti ekologicky šetrných produktů používaných v domácnostech a každodenním životě.

Zde klikněte

  

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ