OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

Rodinný fotograf - Gita Čopáková

Dovolte, abych úvodem řekla pár slov o sobě.

Jmenuji se Gita Čopáková a o focení jsem se zajímala již od dětství. Vystudovala jsem propagační výtvarnictví v Jihlavě. Fotografie byla vždy moje srdcovka, ale nebylo tak jednoduché se prokousat k tomu mít vlastní ateliér a živit se focením na plný úvazek.

Fotografování se věnuji od roku 2008, kdy jsem pracovala ve FOTO EXPRES v pasáži. Pořizovala jsem fotografie na průkazky, občanky a řidičáky a při tom začalo přibývat i zakázek na ateliérové focení. Během této doby jsem neustále snila o tom mít vlastní ateliér, ale mnozí mě zrazovali, že to není na uživení. Ano, není to jednoduché, ale věřím, že při mně stojí celé nebe a vede mě tam, kam chci jít. Začala jsem fotit školky v podzimní sezóně pod firmou Photodienst a díky tomu jsem mohla vyrůst ve svém snu.

Od 1.11.2018 provozuji fotoateliér přímo v centru města Prostějova nad restaurací Dési (vchod od náměstí T.G.M). Postupně ho stále vybavuji a usiluji o zkvalitnění svých služeb vzděláváním a absolvováním vybraných fotokurzů.

Mým přáním je, abych mohla být Váš rodinný fotograf a mohla "zvěčnit" Vaše životní události jako svatbu, těhotenství, děti, rodinu, ženskou krásu (oblíbené focení Glamour), nebo třeba i oslavu či školní sraz.

Mým cílem je Vaše spokojenost, na které mi velmi záleží. Jsem otevřená Vašim přáním i nápadům. Jsem nadšená, když se ke mě opětovně vracíte a moc Vám děkuji za Vaši důvěru.

Těším se na Vás ;-)

Gita