OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

PŘED NÁVŠTĚVOU....

Ráda bych zde stručně a jednoduše popsala, co je dobré vědět, než se spolu potkáme před focením. Ale nebojte se, vše Vám kdyžtak řeknu i osobně.

  1. Rezervaci termínu focení prosím učiňte nejlépe písemně, ať mám vše pěkně černé na bílém. Využít můžete soukromou zprávu na Facebooku, kontaktní formulář nebo e-mail info@foto-gita.cz.
  2. Focení v ateliéru/exteriéru - vemte si s sebou pohodlné oblečení. Doporučuji vybrat kousky bez textů a obrázků, pokud to vyloženě není Vaše přání nebo speciální záměr.
  3. Výběr snímků - po focení si na Vás vezmu e-mailovou adresu, na kterou Vám následně zašlu odkaz, kde si budete moci vybrat snímky k úpravě. Vybírat je možné ze všech použitelných záběrů a výběr se provádí do 3 dnů od zaslání náhledů.
  4. Platba se provádí:
   1. hotově ihned po focení
   2. v případě focení vyhlášeného jako "UDÁLOST", tedy kdy se fotí pouze v několika časových termínech (například Glamour nebo vánoční či jiné minifocení) se NOVĚ bude platba provádět předem, DO 3 DNŮ od sjednání termínu, na účet č. 228941042/0600 jako REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU. Toto opatření je z důvodu, kdy si někteří objednají termín a pak nepřijdou. Nevyužitý termín by přitom rád měl někdo jiný. Na e-mail info@foto-gita.cz mi pošlete fakturační údaje. Po připsání částky na účet obdržíte doklad o zaplacení a termín je Váš. Termín není možné zrušit, pouze přesunout. V případě, že focení odmítnete, zaplacená částka Vám propadne.
   3. v případě služeb nad rámec balíčku pošlete požadovanou částku do 3 dnů od výběru snímků k úpravě na č. ú. 228941042/0600. Fakturační údaje zašlete na e-mail info@foto-gita.cz. Po připsání částky na účet obdržíte doklad o zaplacení.
  5. Hotové snímky/fotografie obdržíte do 2 - 4 týdnů (od výběru snímků k úpravě).
  6. Po obdržení hotových snímků/fotografií budu ráda za Vaši zpětnou vazbu či napsání reference na Facebooku.

Těším se na Vás :-)