OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

PŘED NÁVŠTĚVOU....

Ráda bych zde stručně a jednoduše popsala, co je dobré vědět, než se spolu potkáme před focením, ale nebojte, vše Vám kdyžtak řeknu osobně.

1. Rezervaci termínu focení prosím učiňte nejlépe písemně, ať mám vše pěkně černé na bílém, tedy nejlépe zprávou na Facebooku https://www.facebook.com/fotogitacopakova/

nebo využijte kontaktní formulář případně mail info@foto-gita.cz

2. Focení v atelieru / exterieru - vemte si sebou to nejpohodlnější co máte, doporučuji oblečení bez textu a obrázků, pokud to není vyloženě Vaše přání nebo speciální záměr.

3. Výběr snímků:

a) po focení si na Vás vezmu mailovou adresu, na kterou Vám pošlu všechny pěkné použitelné záběry - slouží pouze k výběru snímků pro následnou úpravu, nikoli ke zveřejnění neupravených snímků na sociálních sítí - děkuji za pochopení.

b) pošlu přes odkaz, kde budete moci snímky označit a vybrané záběry Vám upravím ( nelze stahovat).

4. Platba se provádí

a) hotově ihned po focení.

b) v případě focení vyhlášené jako "UDÁLOST", tedy kde se fotí v několika časových termínech ( například Glamour nebo minifocení) se NOVĚ bude platba provádět na účet jako REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU. Toto opatření je z důvodu, kdy si někteří objednali termín a nepřišli a nevyužitý čas by přitom rád měl jiný zájemce o focení. Pošlete mi fakturační údaje a já Vám vystavím doklad/fakturu. Po připsání částky na účet je termín Váš. Termín není možné zrušit, pouze přesunout. V případě, že focení odmítnete, zaplacená částka Vám propadne.

5. Výběr snímků k úpravám proveďte do 3 dnů. Čísla snímků posílejte zprávou na Facebooku nebo mailem.

6. Hotové snímky / fotografie odevzdávám do 2 - 4 týdnů.

7. Budu ráda za následné doporučení, případně napsání na Facebooku recenzi JAK jste byli spokojeni :-)

Těším se na Vás :-)

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ