0 Kč

Fotografka

Gita Čopáková

Nové platební podmínky s platností od 1.4.2022

 • Smluvený termín pro focení se stane závazný až po zaplacení zálohy ve výši 50 % z ceny vybraného balíčku. Záloha bude splatná na základě vystavené faktury. V případě, že k zaplacení zálohy nedojde, váš termín nemáte rezervován a focení neproběhne. Výše záloh pro jednotlivé balíčky najdete v Ceníku.
 • Zaplacená záloha je nevratná. V případě závažných důvodů pro nemožnost dostavení se na smluvený termín, je možné po předchozí domluvě termín změnit. Pokud se však na smluvený termín focení nedostavíte, nebo se minimálně dva dny předem nedomluvíte na změně termínu, tak záloha propadá.

Nové podmínky pro výběr fotografií s platností od 1.4.2022

 • Po odfocení balíčku proběhne doplatek v hotovosti a bude vám na e-mail zaslán odkaz s náhledy fotografií k výběru - přes službu Nahledovky.cz (nejpozději do dvou pracovních dnů od realizovaného focení). Nebude-li doplatek uhrazen, nebudou vám náhledy nafocených snímků zaslány.
 • Na výběr fotografií máte 5 dní. Následné prodloužení náhledů k výběru o další týden je za poplatek 100 Kč. Pokud snímky ke zpracování nevyberete ve stanoveném termínu, nebo neprodloužíte dobu náhledu vašeho alba, výběr provede fotografka sama.
 • Pokud při výběru fotografií překročíte limit zaplaceného balíčku, bude vám naúčtována příslušná částka za foto navíc. Tato částka je splatná na účet 228941042/0600 do 3 dnů od vašeho výběru (údaje pro platbu a výše částky se vám zobrazí po výběru fotografií přímo v Nahledovky.cz po provedeném výběru).
 • Upravené fotografie obdržíte do 4-6 TÝDNŮ (ve výjimečných případech může dojít k prodloužení). Tato doba dodání se počítá až od výběru fotografií a zaplacení ceny balíčku včetně fotografií navíc! Při pozdějším výběru fotografií již není možné zaručit volnou kapacitu fotografky a tudíž tak může dojít k prodloužení termínu pro jejich zpracování.
 • Urychlené zpracování fotografiií do týdne (na přání zákazníka) je zpoplatněno částkou 300 Kč.

Co je dobré vědět před samotným focením

  1. Rezervace termínu focení - rezervaci prosím učiňte písemně, ať mám vše pěkně "černé na bílém". Využít můžete soukromou zprávu na Facebooku, kontaktní formulář, e-mail info@foto-gita.cz nebo telefon 776 363 538. Prosím, objednávejte se ideálně na všední dny. Pokud máte volno jen o víkendu, tak upřednostňuji sobotu. Neděle je jedinný volný den, který chci naplno věnovat své rodině. Výjimkou jsou křtiny.

  2. Výběr typu focení - náplní mé práce jsou portréty, rodinné focení, glamour, těhotenské focení, newborn, focení dětí, produktové focení, narozeninový fotokoutek, maturitní foto, školkové foto a nově také generační focení. Focení pohřbů nenabízím.

  3. Focení v ateliéru/exteriéru - u všech typů focení si můžete vybrat, zdali se chcete fotit venku, nebo v ateliéru. V případě externího focení jsme závislí na počasí. Proto se termín upřesňuje až několik dní před focením.

   Vemte si s sebou pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Doporučuji vybrat kousky bez textů a obrázků, pokud to vyloženě není vaše přání nebo speciální záměr. Slaďte se do dvou, maximálně tří barev, například modrá, bílá a šedá. NEDOPORUČUJI NA FOCENÍ NEONOVÉ BARVY. V případě těhotenského focení nezapomeňte přibalit světlé i tmavé spodní prádlo.

  4. Výběr snímků - po focení si na vás vezmu e-mailovou adresu, na kterou vám následně zašlu odkaz, kde si budete moci vybrat snímky k úpravě. Vybírat je možné ze všech použitelných záběrů a výběr se provádí do 5 dnů od zaslání náhledů.

  5. Platba se provádí:

   1. hotově ihned po focení, nebo lze využít platbu přes mobilní banku, např. QR kódem.

   2. v případě focení vyhlášeného jako "UDÁLOST", tedy kdy se fotí pouze v několika časových termínech (například Glamour nebo vánoční či jiné minifocení) se NOVĚ bude platba provádět předem, DO 3 DNŮ od sjednání termínu, na účet č. 228941042/0600 jako REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU. Na e-mail info@foto-gita.cz mi pošlete fakturační údaje. Po připsání částky na účet obdržíte doklad o zaplacení a termín je váš. Termín není možné zrušit, pouze přesunout. V případě, že focení odmítnete, zaplacená částka vám propadne.

   3. v případě služeb nad rámec balíčku pošlete požadovanou částku do 3 dnů od výběru snímků na č. ú. 228941042/0600. Fakturační údaje zašlete na e-mail info@foto-gita.cz. Po připsání částky na účet obdržíte doklad o zaplacení.

  6. Hotové snímky/fotografie obdržíte do 4-6 týdnů (od výběru snímků k úpravě).

  7. Po obdržení hotových snímků/fotografií budu ráda za vaši zpětnou vazbu či napsání reference na Facebooku.

Těším se na vás :-)

Gita

Chcete krásné fotografie?

Chcete krásné fotografie?

Zavolejte mi a nebo napište a můžeme si nezávazně promluvit o tom, co byste od focení očekávali.

Ozvěte se mi

Rozcestník

O mně

Jmenuji se Gita a fotografování
je
můj život. Miluji svou práci a ráda
dělám svými fotografiemi radost
i ostatním. 

Více

fotograf 2.jpg

Proč si vybrat mě?

Mou předností je profesionalita,
přátelský přístup a především kvalitní
fotografie.
Mým cílem je
vaše spokojenost.

Portfólio


Nabízené služby

Nabízím různé balíčky služeb.
V případě individuálních přání vám
sestavím nabídku na míru
.
Neváhejte mě kontaktovat.

CENÍK